Naše úspěchy

Úspěchy ve školním roce 2016/2017 - gymnázium

Jazykové soutěže

Přímý postup do krajského kola

Okresní kolo v německém jazyce

Kristýna Maria Kulhánková

1. místo

Krajské kolo v německém jazyce

Eva Fastová

1. místo

Ústřední kolo v německém jazyce

Eva Fastová

1. místo

Best in Deutch

Eva Fastová

1. místo

Okresní kolo v anglickém jazyce

Jácham Šebek

4. místo

Okresní kolo v anglickém jazyce

Anna Šindelářová

6. místo

Certamen Latinum – zemské kolo

Iveta Bínová

14. místo

Certamen Latinum – zemské kolo

Adéla Fejfarová

Ocenění – hlavní cena

Ars poeticae – umělecký přednes v cizím jazyce – II. kategorie

Jáchym Šebek

Ocenění – zvláštní cena poroty

Ars poeticae – umělecký přednes v cizím jazyce – II. kategorie

Sára Václavovičová

Ocenění – hlavní cena

Ars poeticae – umělecký přednes v cizím jazyce – III. kategorie

Matyáš Ratislav

Ocenění – zvláštní cena poroty

Ars poeticae – umělecký přednes v cizím jazyce – III. kategorie

Eva Fastová

Ocenění – zvláštní cena poroty

Ars poeticae – umělecký přednes v cizím jazyce – III. kategorie

Kristýna Maria Kulhánková

Ocenění

Ars poeticae – umělecký překlad z německého jazyka

Tereza Müllerová

Tereza Šmídová

Ocenění

Ars poeticae – vlastní tvorba v německém jazyce

Eva Fastová

Matyáš Ratislav

Ocenění – hlavní cena

Ars poeticae – dramatizace v anglickém jazyce – I. kategorie

Soubor anglického divadla

Ocenění – zvláštní cena poroty

Ars poeticae – dramatizace v cizím jazyce – II. kategorie

Výběr studentů kvint GFK

Umělecké soutěže

Doporučení postupu na Loutkářskou Chrudim

Pimprlení – krajská přehlídka loutkového divadla

Smršť - Zlozvykárium

Postup do celostátního kola

Krajská přehlídka dětského divadla Tartas Dobřany

Smršť - Zlozvykárium

2. místo

Výtvarná soutěž Namaluj si svůj svět – Techmania

Sekunda B

SOČ

2. místo

Okresní kolo– kategorie Přírodní vědy

Aneta Bolehovská

2. místo

Okresní kolo– kategorie Didaktické pomůcky

Natálie Hulánová

1. místo

Okresní kolo, postup do krajského kola – kategorie Ekonomie

Jakub Bobysud

1. místo

Okresní kolo, postup do krajského kola – kategorie Historie

Tomáš Náhlík

2. místo

Krajské kolo – kategorie Ekonomie

Jakub Bobysud

2. místo

Krajské kolo – kategorie Historie

Tomáš Náhlík

Přírodovědné soutěže

Účast

Logická olympiáda – krajské kolo

Radek Bláha

Historická soutěž

2. místo, postup do celostátního kola

Historická soutěž Sušice – krajské kolo

Úspěchy ve školním roce 2015/2016 - gymnázium

Jazykové soutěže

1. místo

Okresní kolo v anglickém jazyce

Matyáš Rudolf

4. místo

Okresní kolo v anglickém jazyce

Jindřich Sklenář

Přímý postup do krajského kola

Okresní kolo v anglickém jazyce

Jenny Cyprová

3. místo

Krajské kolo v německém jazyce

Kristýna Kulhánková

2. místo

Krajské kolo v německém jazyce

Eva Fastová

1. místo

Krajské kolo v anglickém jazyce

Jenny Cyprová

4. místo

Krajské kolo v anglickém jazyce

Matyáš Rudolf

8. místo

Celostátní kolo v anglickém jazyce

Jenny Cyprová

1. místo

Certamen Latinum – regionální kolo

Vojtěch Jirka

1. místo

Certamen Latinum – zemské kolo

Vojtěch Jirka

Ocenění

Ars poeticae – umělecký přednes v cizím jazyce – I. kategorie

Sára Václavovičová

Ocenění

Ars poeticae – umělecký přednes v cizím jazyce – II. kategorie

Jáchym Šebek, Patrik Nový

Ocenění

Ars poeticae – umělecký přednes v cizím jazyce – III. kategorie

Iveta Bínová

Ocenění

Ars poeticae – překlad ze španělského jazyka

Magdalena Gil Chacón

Ocenění

Ars poeticae – dramatizace v anglickém jazyce

Soubor anglického divadla

Hlavní cena

Ars poeticae – dramatizace v anglickém jazyce

Výběr studentů GFK

Umělecké soutěže

Laureát

Krajské kolo Wolkerova Prostějova, postup do národního kola

Barbora Doležalová

Čestné uznání

Krajská přehlídka dětského divadla Dobřany

Soubor prim – Jen jestli si nevymejšlíš

SOČ

2. místo

Okresní kolo, postup do krajského kola – kategorie Historie

Viktor Šimek

1. místo

Okresní kolo, postup do krajského kola – kategorie Biologie

Tomáš Lang

1. místo

Krajské kolo, postup do národního kola – kategorie Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie

Anna Linhartová

6. místo

Celostátní kolo

Anna Linhartová

1. místo

Okresní kolo – kategorie Fyzika

Luboš Bartoš

2. místo

Okresní kolo – kategorie Fyzika

Hynek Holý

Přírodovědné soutěže

Účast

Logická olympiáda – krajské kolo

4 studenti – Petr Soukup mezi 50 nej

Historická soutěž

3. místo

Historická soutěž Sušice – krajské kolo

Iveta Bínová, Adéla Fejfarová, Aleš Sutnar

Úspěšní majitelé certifikátu FCE ve školním roce 2014 / 2015

Jméno držitele

Hodnocení

Úroveň

Bartoš Lubomír

A

C1

Válek Vojtěch

C

B2

Holý Hynek

C

B2

Štork Pavel

C

B2

Němejc Štěpán

C

B2

Šimek Viktor

C

B2

Úspěchy našich studentů ve školním roce 2014 / 2015

Jazykové soutěže

2. místo Krajské kolo ve španělském jazyce Eva Fastová
1. místo Krajské kolo ve španělském jazyce  Stanislav Brož
3. místo Krajské kolo v německém jazyce Kristýna Kulhánková
1. místo Krajské kolo v německém jazyce Eva Fastová
2. místo Celostátní kolo v německém jazyce Eva Fastová
4. místo Certamen Latinum – zemské kolo Jaroslav Jurečka
Ocenění Ars poeticae – recitace v německém jazyce Kristýna Kulhánková
Ocenění Ars poeticae – překlad ze španělského jazyka Jan Vladař
Hlavní cena Ars poeticae – dramatizace v anglickém jazyce Anglické divadlo

1. místo

Školní kolo v anglickém jazyce - I.B kategorie Jáchym Šebek

2 .místo

Školní kolo v anglickém jazyce - I.B kategorie

Tereza Marková

1. místo

Školní kolo v anglickém jazyce - II.B kategorie

Eva Fastová

2. místo

Školní kolo v anglickém jazyce - II.B kategorie

Ondřej Tomšíček

1. místo

Školní kolo v anglickém jazyce - III.A kategorie

David Budil

2. místo

Školní kolo v anglickém jazyce - III.A kategorie

Elizabeth Hyťhová

1. místo

Školní kolo v anglickém jazyce - kategorie bilingvní

Anna Duchková

2. místo

Školní kolo v anglickém jazyce - kategorie bilingvní

Cara-Marie Denney

5. místo

Okresní kolo v anglickém jazyce - I.B kategorie

Jáchym Šebek

3. místo

Okresní kolo v anglickém jazyce - II.B kategorie

Eva Fastová

10. místo

Okresní kolo v anglickém jazyce - III.A kategorie

David Budil

1. místo

Okresní kolo v německém jazyce - II.B kategorie

Eva Fastová

postup přímo do krajského kola

Okresní kolo v německém jazyce - II.C kategorie

Kristýna Kulhánková

7. místo

Okresní kolo v německém jazyce - III.A kategorie

Terezie Járová

Umělecké soutěže

1. místo

Okresní kolo recitační soutěže

Tereza Moulisová

3. místo

Krajské kolo recitační soutěže

Tereza Moulisová

Laureát

Krajské kolo Wolkerova Prostějova, postup do národního kola

Jaroslav Jurečka, Barbora Doležalová

1. místo

Mezinárodní kolo řečnické soutěže Mladý Démosthénes

Jakub Moulis, Tereza Moulisová

Přímý postup

Celostátní přehlídka Mladá scéna Svitavy

Soubor Zatímbezejména

Speciální cena poroty

Krajská přehlídka činoherního divadla Horažďovice

Soubor Sedum divů

Čestné uznání

Krajská přehlídka dětského divadla Dobřany

Soubor Slušňáci a drsňáci

Přímý postup

Krajská přehlídka dětského divadla Dobřany

Soubor Křížaly

SOČ

2. místo

Krajské kolo, postup do národního kola

Martina Náhlíková

1. místo

Krajské kolo, postup do národního kola

Jaroslav Jurečka

1. místo

Krajské kolo, postup do národního kola

Andrea Feifrlíková

Přírodovědné soutěže

5. místo

Pythagoriáda -  městské kolo

Radek Bláha

Účast

Logická olympiáda – krajské kolo

4 studenti

Úspěchy ve školním roce 2014 / 2015 – základní škola

2. a 3. místo

Městský přebor v softbalu

 

14. místo z 55

Pohár vědy

 

Úspěchy našich studentů ve školním roce 2013 / 2014

Jazykové soutěže

4.místo

Okresní kolo v anglickém jazyce

Jan Kovařík

1.místo

Krajské kolo ve španělském jazyce – II. kat.

Johana Chumová

11.místo

Ústřední kolo ve španělském jazyce – II. kat.

Johana Chumová

3.místo

Krajské kolo ve španělském jazyce – I. kat.

Iveta Bínová

1.místo

Okresní kolo v německém jazyce – I.A kat.

Eva Fastová

2.místo

Okresní kolo v německém jazyce – I.B kat.

Max Frank

1. místo

Krajské kolo v německém jazyce – II.C kat.

Eva Fastová

6.-7.místo

Certamen Latinum – zemské kolo

Stanislav Brož

8. místo

Celostátní kolo v německém jazyce

Eva Fastová

1.místo

Ars poeticae – recitace v německém jazyce

Eva Fastová

2.místo

Ars poeticae – recitace ve španělském jazyce

Viktor Šimek

3.místo

Ars poeticae – recitace ve španělském jazyce

Iveta Bínová

1.místo

Ars poeticae – dramatizace ve španělském jazyce

Soubor septimy

1.místo

Premio Iberoamericano – celostátní soutěž ve španělštině

Stanislav Brož

2.místo

Premio Iberoamericano – celostátní soutěž ve španělštině

Martina Náhlíková

Umělecké soutěže

1.místo

Okresní kolo recitační soutěže – 0. kat.

Jan Soustružník

1.místo

Okresní kolo recitační soutěže – 3. kat.

Tereza Moulisová

1.místo

Okresní kolo recitační soutěže – 4. kat.

Iveta Bínová

Laureát

Krajské kolo Wolkerova Prostějova, postup do národního kola

Jaroslav Jurečka, Johana Chumová, Jan Stehlík

1.místo

Národní kolo řečnické soutěže Mladý Démosthénes

Jakub Moulis, Tereza Moulisová

Přímý postup

Celostátní přehlídka Mladá scéna Svitavy

Soubor Zatímbezejména

 

Přímý postup

Celostátní přehlídka studentského divadla Ústí nad Orlicí

Soubor Sedum divů

 

Přímý postup

Krajská přehlídka dětského divadla Dobřany

Sekunda A

Širší výběr

Krajská přehlídka dětského divadla Dobřany

Soubor Haga Čaga

SOČ

3.místo

Krajské kolo

Alexander Kratochvil

4.místo

Krajské kolo

Lukáš Hádek

1.místo

Krajské kolo

Markéta Májová

Přírodovědné soutěže

Účast

Pythagoriáda -  městské kolo

3 studenti

7. místo

Matematická olympiáda – okresní kolo

Tereza Šmídová

Úspěchy našich studentů ve školním roce 2012 / 2013

Jazykové soutěže

1.místo

Krajská přehlídka Ars Poeticae - Dramatizace v anglickém jazyce - II. kat.

Kolektiv studentů GFK

1.místo

Krajská přehlídka Ars Poeticae - Přednes v AJ

Stanislav Brož

1.místo

Okresní kolo v anglickém jazyce - I.A kat.

Eva Fastová

5.místo

Okresní kolo v anglickém jazyce - II.B kat.

Elizabeth Hyťhová

2.místo

Okresní kolo v anglickém jazyce - III.B kat.

Jan Stehlík

2.místo

Krajské kolo ve španělském jazyce - II. kat.

Stanislav Brož

4.místo

Krajské kolo ve španělském jazyce - I. kat.

Eva Fastová

1.místo

Okresní kolo v německém jazyce - I.A kat.

Eva Fastová

3.místo

Okresní kolo v německém jazyce - I.B kat.

Jan Vlnař

4. místo

Krajské kolo ve francouzském jazyce - III. kat.

Barbora Krákorová

Umělecké soutěže

1.místo

Městské kolo recitační soutěže

Dušan Jurečka, Jakub Moulis

Laureát

Krajské kolo recitační soutěže, postup do národního kola

Dušan Jurečka, Jakub Moulis

Laureát

Krajské kolo Wolkerova Prostějova, postup do národního kola

Jaroslav Jurečka, Kateřina Chmelířová

Vítěz Wolkerovy schránky

Krajské kolo Wolkerova Prostějova

Členové souboru Sedum divů světa

Cena diváků

Celostátní přehlídka Divadlo jazyků

Soubor Anglického divadla

1.    1. místo

Národní kolo řečnické soutěže Mladý Démosthénes

Jakub Moulis

Zvláštní cena poroty

Krajská přehlídka dětského divadla Dobřany

Soubor Zatímbezejména

Postup

Krajská přehlídka dětského divadla Dobřany

Soubor Haga Čaga

Sportovní soutěže

4. a 6. místo

Okresní kolo šachového turnaje

 

5. místo

Turnaj ve florbalu

 

SOČ

6.místo

Národní kolo

Kateřina Chmelířová

Přírodovědné soutěže

Pythagoriáda

Účast v městském kole

8 studentů

Logická olympiáda

Krajské kolo

2 studenti

Bedřiši 2013

Již více jak 15 let uděluje naše škola při slavnostním zakončení školního roku výroční cenu Bedřich. Tato cena má různé kategorie a je vždy ohlédnutím za uplynulým rokem a úspěchy našich studentů.

Přikládáme nominace školního roku 2012 / 2013 a červeně vyznačené vítěze.

BEDŘICH

NIŽŠÍ GYMNÁZIUM

umělec

divadelní soubor „Zatím beze jména"
účast na krajské přehlídce dětských divadel - speciální cena
divadelní soubor Haga čaga
za hru Černá pohádka z komína
taneční soubor Šup sem šup tam
Jakub Moulis za vítězství v řečnické soutěži Mladý Démosthenes a účast v národním kole recitační soutěže, za účinkování v kapele

jazýček

Eva Fastová za výborné výsledky v jazykových soutěžích
Bety Hyťhová za výborné výsledky v AJ
Martin Klíma za jazykové dovednosti

sportovec

Mikuláš Mačas, Pavel Stuchl a Dušan Jurečka  -  za sportovní výkony ve škole

sluníčko

Terezie Járová
Míša Týblová
Gabriel Pelán
Tereza Müllerová

vědec

Jan Pilař za práci v přírodovědném kroužku
Magda Chacon za práci v přírodovědném kroužku
Martin Klíma za vědecký přístup ke studiu i životu
Ondřej Tomšíček za vynikající znalost češtiny

stoprocentní

Natálie Hulánová
Iveta Bínová za prospěch 98,21%
Klára Štichová

skokan

Kryštof Jáchymovský za zlepšení mezi 1. a 2. pololetím z 61 na 72%
Magda Hajžmanová za zlepšení ze 77 na 82%
Tereza Uhrová za zlepšení z 85 na téměř 90%

zdravíčko

Tomáš Banýr
Ondřej Branžovský chyběl jen 4 hodiny za celý rok
Theo Bochnovič

výtvarník

Bety Hyťhová
Tereza Müllerová
Michal Rudolf

umělecký univerzál

Alžběta Sovová za aktivitu v tanečním souboru, divadelním souboru a pěveckém sboru
Dušan Jurečka za aktivitu v divadelním souboru, recitačních soutěžích
Gabriel Pelán za aktivitu v pěveckém sboru a divadelním souboru
Aleš Sutnar za výkony v indickém tanci a divadelním souboru

nováček

Sára Bartošová 97%
Egermajerová Kristýna
Ondřej Tomšíček

BEDŘICH

VYŠŠÍ GYMNÁZIUM

umělecký univerzál

Jan Holub za umělecké aktivity v pěveckém sboru, improvizační skupině Klimpr a anglickém divadle a jiné
Stanislav Brož za umělecké aktivity v tanečním souboru, improvizační skupině Klimpr, anglickém divadle a uměleckém přednesu
Honza Stehlík za umělecké aktivity v pěveckém sboru a anglickém divadle a za filmové noci

jazýček

David Budil za  100%ní výsledky v Pet
Markéta Májová za výsledky v FCE
Andrea Kacovská za největší pokrok v Aj a Nj v dějinách GFK

sportovec

Vojtěch Válek, kvinta
Vít Nesnídal, kvinta
Ivanka    Votípková za reprezentaci ve volejbalu a sportovní úspěchy

sluníčko

Markéta Zahořová
Týna Prajková
 za životní optimismus a šíření dobré nálady
Baruška Schneiderová

vědec

Saša Kratochvil za přístup ke studiu matematiky a přírodních věd, s přihlédnutím k roli vědce ve filmu septimy
Kačka Chmelířová  za vynikající vědeckou činnost při tvorbě maturitní práce a spolupráci se školou v oblasti první pomoci
Hynek Holý za reprezentaci GFK v historické soutěži

stoprocentní

Stanislav Brož za 96,08%
Martina Náhlíková za 97,38%
Karolina Burdová za 97,07%

skokan

Ivan Rudolf za skok o 8,15% na 83,38%
Lucie Kratochvílová za skok o 8% na 82,21
Aneta Pánková za skok o 8,92% na 67,31%

zdravíčko

Bára Viletová za 18 hodin absence
Katka Chmelířová za 9 hodin absence
Dominik Kopačka za 5 hodin absence

výtvarník

Jenda Krejčí za soubor výtečných výtvarných prací
Míša Müllerová za soubor vynikajících výtvarných prací
David Budil za soubor skvělých výtvarných prací

filmař

Filmový štáb septimy za španělskou telenovelu
Filmový štáb septimy za ekologický film ke Dni Země
Filmový štáb sexty za filmového průvodce Plzní

Bedřich páreček

Viktor Šimek a Terezka Müllerová za propojení nižšího a vyššího gymnázia
Johanka Skuhrová a Ondřej Vyhnal za výdrž
Jarek Jurečka a Vašek Matějovský za výstupy v hodinách AJ

 

 

 

Nahoru