Naše úspěchy

Mikuláš Mačas 2019/2020

I mezi našimi studenty oktáv byli takoví, kteří se svou odbornou prací postoupili do krajského kola 42. ročníku soutěže SOČ (Středoškolská odborná činnost). Nemohli se sice osobně setkat s porotou, které by svou práci představili, nicméně jim bylo umožněno zpracovat prezentaci online a videa byla zveřejněna na YouTube. V rámci svého oboru 14 Pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času postoupil Mikuláš Mačas do celostátního kola se svou prací Úzkost jako světový problém.

Úspěchy našich studentů v celém školním roce 2018/2019 najdete v souboru ZDE

Bedřiši 2019

bedřichJiž více jak 20 let uděluje naše škola při slavnostním zakončení školního roku výroční cenu Bedřich. Tato cena má různé kategorie a je vždy ohlédnutím za uplynulým rokem a úspěchy našich studentů.

Přikládáme nominace školního roku 2018 / 2019 a tučně vyznačené vítěze.

BEDŘICH

NIŽŠÍ GYMNÁZIUM

stoprocentní

Matyáš Fisher – celkový prospěch 99,60%
Štěpánka Vondráčková – celkový prospěch 99,46%
Martina Němečková – celkový prospěch 99,67

zdravíčko

Thomas Gessler – celkem 6 zameškaných hodin
Martin Suchý - celkem 4 zameškané hodiny
Matěj Kielberger - celkem 3 zameškané hodiny

skokan

Jakub Martínek za zlepšení o 9,23%
David Košťák
Bohuslav Tonka

jazýček

Monika Grundmanová za konverzační soutěž v AJ
Miriam Žáčková – za 6. místo v okresním kole konverzační soutěže
Soubor anglického divadla

sluníčko

Kryštof Smola
Jonatan Lošan z Primy A
Majda Šípová
Bára Grulichová

sportovec

Štěpánka Vondráčková
Adam Friedrich
Dívčí volejbalové družsto za boj ve Vánočce

vědec

Karel Hobza za přístup ke studiu přírodních věd
Onřej Reitspies za přístup ke studiu fyziky
Miroslav a Pavel Chaloupkovi za úspěšné řešení okresního kola Olympiády z biologie

umělec

Dominik Baloun za divadlo, improvizaci a uvádění školních akcí
Jonáš Holeček – za divadlo, spolupráci s rozhlasem
Martin Hlad za divadelní a filmovou tvorbu a úžasné slohové práce

všestranný

Martina Němečková – prostě za vše
Štěpánka Vondráčková
Ondřej Reitspies

výtvarník

Viktorie Koppová za krásné fotografie a obrazy do soutěže Obloha
Jan Stiegler - za aktivitu a pokrok ve výtvarné tvorbě; účast ve výtvarné soutěži "Obloha
Max Ferstl - za pokrok ve výtvarné výchově

 

BEDŘICH

VYŠŠÍ GYMNÁZIUM

stoprocentní

Veronika Vosmíková – celkový prospěch 99,15%
Viktorie Němejcová – celkový prospěch 99,31%
Ema Pilná – celkový prospěch 98,92%
Ester Žáčková - celkový prospěch 98,92%

zdravíčko

Cara – Marie Denney - celkem 15 zameškaných hodin
Erik Mládek - celkem 21 zameškaných hodin
Svatošová Markéta - celkem 2 zameškané hodiny

skokan

David Vlk – za zlepšení o 6,46%
Marie Trnková
Helena Linhartová

jazýček

Linda Victoria Nitrová za 3. místo v republikovém kole soutěže konverzace v německém jazyce
Jenny Cyprová za 2. místo v okresním kole konverzační soutěže
Jindřich Sklenář za cenu za překlad v soutěži Ars poeticae
Ester Žáčková – za anglické divadlo, vlastní tvorbu a recitaci v soutěži Ars poeticae

sluníčko

Marek Zítka ze Sexty B
Kristýna Egermaierová ze Septimy B
Tereza Šlechtová z Kvinty

sportovec

Ondřej Sochor – za přístup ke studiu jako sportovce, výhru v golfovém turnaji
Ester Žáčková – za účast na charitativních a jiných bězích
Hynek Jurečka – za přístup ke sportu
Natálie Ondrová – za posilu ve volejbalovém družstvu

páreček

Matěj a Bára
Sára a Matyáš
Ríša a Julča

umělec

Sára Václavovičová za divadlo, recitaci, zpěv
Samuel Zheng za divadlo, sbor, recitaci
Alena Bursová za divadlo, tanec, recitaci

všestranný

Ester Žáčková – za české a anglické divadlo, sportovní výkony, výsledky ve škole, pomoc učitelům i studentům
Samuel Zheng – za studijní výkony, AJ v Ars poeticae, hru na saxofon, improvizaci, organizační schopnosti, práci v Majáku