Pozvánka na výstavu komiksu v atriu školy!

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu „Plzeňská bublanina“ (s podtitulem Komiks v Plzni žije – žijeme komiksem!), která proběhne v termínu 8. – 30. června 2016 v atriu Gymnázia Františka Křižíka v Plzni, Sokolovská 54, vchod  je  z centrálního parku U bazénu na Lochotíně.

Srdečně Vás zveme!

V atriu Gymnázia Františka Křižíka v Plzni na Lochotíně vznikl v loňském roce venkovní výstavní prostor. Po úspěšné výstavě karikaturisty Pavla Kantorka připravilo gymnázium a Středoškolský klub při gymnáziu na letošní červen výstavu „Plzeňská bublanina“ (s podtitulem Komiks v Plzni žije – žijeme komiksem!) věnovanou třem současným plzeňským komiksovým výtvarníkům. Své práce tu budou prezentovat Pavel Trnka, Václav Šlajch a vhrsti.

Výstava proběhne  v termínu 7. – 30. června 2016 v atriu Gymnázia Františka Křižíka v Plzni, Sokolovská 54, vchod  je  z centrálního parku U bazénu na Lochotíně. Otevřeno je v  pondělí – pátek: 10.00 – 18.00, v sobotu – neděle: 14.00 – 17.00. Vstup je zdarma.

Výstava probíhá v rámci oslav 25 let Gymnázia Františka Křižíka, která probíhají pod záštitou nám. primátora Martina Baxy a Evy Herinkové.

Výstavu finančně podpořilo statutární město Plzeň a městský obvod Plzeň 1, nad výstavou převzali záštitu náměstek primátora Petr Náhlík a místostarostka MO Plzeň 1 Ivana Mádlová.

Nahoru