TV ve šk. roce 2016-2017 pro budoucí SEX, SEP a OKT

Vážení rodiče, studenti,

na příští školní rok připravujeme změnu v pojetí systému výuky tělesné výchovy na naší škole v nejvyšších ročnících. K tomuto rozhodnutí nás vede snaha o zpřístupnění rozmanitějších forem tělesného pohybu a zábavnějších druhů sportů pro uvedenou věkovou kategorii.

V nabídce uvádíme širokou škálu sportů, které bude snad možné realizovat, ale vše se bude odvíjet od Vašeho výběru. Záleží samozřejmě na počtu uchazečů o jednotlivé sporty, některé nejméně obsazené budeme muset po prvním kole zrušit a Vy se budete muset přehlásit do skupiny silněji obsazené.

Každý student si vybere z nabídky vždy jeden sport pro každé období (tzn. celkem 4 rozdílné sporty), které by nejraději navštěvoval. Jednotlivé volby se nesmí v žádném období opakovat!

V případě budoucí oktávy bude volba omezena pouze pro první 3 období (konec výuky TV v dubnu).

Vzhledem k nadstandardní nabídce je třeba počítat se spolufinancováním u některých sportů. Zároveň škola garantuje i několik aktivit bez poplatku – viz. tabulka.

Období:               1. září – říjen      2. listopad – leden          3. únor – duben               4. květen - červen

Přihlašovat se budete elektronicky. Informaci o způsobu elektronického přihlašování k jednotlivým projektům obdržíte začátkem příštího týdne emailem.

Nabídka sportů:

SPORT

MAXIMÁLNÍ POČET STUDENTŮ VE SKUPINĚ

MĚSÍČNÍ POPLATEK NA       1 STUDENTA

 1. lezení, boulder

10

220,-

 1. squash

8

100,-

 1. aerobik, zumba

16

bez poplatku

 1. plavání

14

100,-

 1. míčové hry

14

bez poplatku

 1. posilovna

14

220,-

 1. gymnastika

12

bez poplatku

 1. tenis

10

350,-

 1. golf

8

250,-

 1. stolní tenis

8

bez poplatku

 1. jóga

15

80,-

 1. bruslení (in-line)

15

období 2 a 3 - 400,-
období 1 a 4 - bez poplatku

Ceny jsou zatím orientační, závisí hlavně na počtu přihlášených do jednotlivých skupin.

poznámka:
Volba se netýká studentů, kteří jsou zařazeni do ZTV. Zdravotní tělesná výchova bude zařazena do rozvrhu pro všechny ročníky nezávisle na tomto novém pojetí výuky TV.

Informace ke stažení naleznete v souboru TV pro školní rok 2016-2017

Nahoru