Aktuality Družina


pohádková cesta ze školy

Pohádková cesta ze školy

Vychovatelky ze školní družiny si připravily červnové pohádky pro děti s QR kódy. Každý den v tomto měsíci si mohli rodiče pro své děti nahrát jednu pohádku na cestu domů ze školy.

Číst dále
  • 6/28/2021
den matek (1)

Den matek

Na naše maminky jsme si ve školní družině vzpomněli s nadcházejícím Dnem matek.

Číst dále
  • 5/11/2021
čarodějnice 6

Čarodějnice

Nejdříve jsme si přečetli o tradici pálení čarodějnic a pak si vyprávěli své vlastní zážitky. Čekala nás zábavná hra, při které jsme se i trochu proběhli a hledali indicie, podle kterých jsme potom luštili jména čarodějnic na obrázcích. Za správné vyluštění čekala každého sladká odměna.

Číst dále
  • 5/11/2021
IMG_20210401_111025

Jarní putování se zajíčkem

Vychovatelky ŠD pro vás připravily Jarní hravé putování se zajíčkem Pavlíčkem.

 

Číst dále
  • 4/2/2021
Velikonoční kraslice 2021

Velikonoční soutěž

Školní družina od Křižíka pořáda online velikonoční soutěž!

SOUTĚŽ PRODLOUŽENA DO 7. DUBNA!

Těšíme se na vaječné zástupce kouzelníků, chobotnic, pirátů, netopýrů, žiraf, tučňáků, včeliček, tygříků, delfínků a pand.

Číst dále
  • 3/25/2021
MicrosoftTeams-image (6)

Přidáváme další pátrací hry!

Po velké smršti emailů od rodičů dětí z Plzně severu, kterým bylo líto že se pátraček na území města nemohou zúčastnit, jsme začali tvořit i v okresu Plzeň sever. Pátračky se těší velkému zájmu jak dětí, rodičů, tak i kamarádů a širší rodiny. Některé děti si stihly projít již všechny uveřejněné hry.

Děkujeme za pochvaly a milá slova, která nám posíláte.

Číst dále
  • 3/25/2021
4.

Vycházky ve školní družině

Lednový sníh vystřídalo teplo a sluníčko a my se ze tříd přesunuli na hřiště. Koloběžky ani jeden den nezahálely, hráli jsme míčové hry, dováděli na prolézačkách.

Číst dále
  • 3/5/2021
hudson-roseboom-TlAMS5k_lzs-unsplash

Pátrací hry (nejen) na jarní prázdniny

Nevíte, co podniknout ve volném čase? Připravili jsme si pro Vás pátrací hry, tak vyražte plnit úkoly a užít si skvělou zábavu na čerstvém vzduchu!

 

Číst dále
  • 3/5/2021
1

Masopust ve školní družině

Letošní masopust jsme pojali jinak než v minulých letech. Cely týden jsme si o něm povídali, sledovali videa, jak to  na vesnicích chodí a jaké masky jsou součástí průvodu...  Dozvěděli jsme se, že se mu také říká fašank, ostatky nebo šibřinky. Víme co je tučný čtvrtek, taneční neděle, maškarní úterý i škaredá či popeleční středa. 

Číst dále
  • 2/25/2021
Nahoru