Sbírka na pomoc Ukrajině

Sbírka na pomoc Ukrajině

8.3.2022

Kde: 5.A GFK

Kdy: 8. - 10. 3. 2022

Co: trvanlivé potraviny, přikrývky, pleny, hygienické potřeby, krmivo pro psy a kočky, batohy, školní potřeby, nabité powebanky

Den otevřených dveří ZŠ

22.2.2022

Srdečně zveme všechny zájemce o studium na naší ZŠ a jejich rodiče na prohlídku naší školy. Přijďte se podívat na moderně vybavené učebny a příjemné prostory ideální pro výuku. 

Den otevřených dveří proběhne ve čtvrtek 3. března 2022 od 16:00 do 18:00. 

Letní dětský tábor Rokle z.s.

14.7.2021

Již po čtrnácté se v letošním roce konal dětský letní tábor Rokle z.s. opět v krásném prostředí na řece Střele na Železném Hamru. Byli jsme rádi, že po problematickém školním roce jsme mohli tento tábor uspořádat a umožnit dětem sportovní, výtvarné i další zážitky.

Výlety v prvních třídách

8.6.2021

Během tří výletových dní zažili prvňáčci plno dobrodružství. Na Šídlováku hledali mince piráta Černého Vouse a opékali buřty. Druhý den si prohlédli zoologickou zahradu. Poslední den si prošli pátračku na Homolce a v D aréně skákali na trampolínách nebo se vozili na obřích skluzavkách.

Výlety ve 3.A

8.6.2021

V úterý se třetí třídy vydaly objevovat plzeňské památky. Využili přitom připravené stezky od infocentra města Plzeň s názvem Kudypa dál, která vede centrem Plzně a děti při tom plní různé úkoly. Musejí například sledovat plzeňské budovy a všímat si různých kreseb na nich nebo vyhledávat informace na informačních tabulích. Stezka vede od informačního centra na náměstí Republiky až k soutoku řek Mže a Radbuzy u fotbalového stadionu. Cestou jsme navštívili většinu významných plzeňských památek a za vyluštění tajenky získaly děti v infocentru pěknou odměnu.