Rodičovská kavárna

22.11.2023

Rodičovská kavárna proběhla na naší ZŠ dne 15. listopadu 2023. Dílna pro rodiče byla zaměřena na zodpovězení případných dotazů, či nejasností souvisejících s výukou matematiky dle Hejného metody. Prostor byl ale věnován i sdílení zkušeností rodičů mezi sebou s vlastní výukou matematiky a s přístupem, který nyní zažívají jejich děti (nebo zažívat budou).

ZŠ - Juniorfest - Cesta do pravěku

22.11.2023

V rámci Juniorfestu, který probíhal na naší škole, jsme měli možnost navštívit filmové představení Cesta do pravěku. Film by natočen v roce 1955 a v rámci festivalu jsme ho viděli ve vylepšené verzi. Byl barevný a ,,vyčištěný“ od různých šumů a nedokonalostí.

Den otevřených dveří ZŠ

20.11.2023

Srdečně zveme všechny zájemce o studium na naší ZŠ a jejich rodiče na prohlídku naší školy. Přijďte se podívat na moderně vybavené učebny a příjemné prostory ideální pro výuku. 

Den otevřených dveří proběhne ve čtvrtek 7. března 2024 od 16:00 do 18:00. 

Škola čar a kouzel v Bradavicích

3.11.2023

Ve čtvrtek 2. listopadu dorazila na naši základku sova Hedvika s dopisem, který zval děti do páteční školy čar a kouzel v Bradavicích. V průběhu dne byli potom žáci rozděleni pomocí Moudrého klobouku do jednotlivých kolejí.

Výstava dýní

21.10.2023

V pátek 20. října proběhla vernisáž výstavy Halloweenských dýní v atriu školy, které se zúčastnily všechny třídy naší základky. Děti dýně vyráběly doma. V rámci vernisáže byli představeni všichni naši mladí umělci. Občerstvení nám připravili žáci ze třídy Chobotnic. K přípitku se podávalo malinové šampaňské.

TMA a ŽIVOT 2023

17.10.2023

Naskytla se nám příležitost reprezentovat naši školu při interaktivním zábavném dopoledni „Tma a život“ v TJ Lokomotiva, které pořádalo Středisko volného času Radovánek. Akce se zúčastnilo deset škol z Plzně a okolí. Na herní ploše jsme mohli sledovat soupeření šestičlenných týmů, které se utkaly ve vědomostním kvízu, ve skládání puzzle, v určování hodnoty mincí a překážkových dráhách.

Žlutý den

4.10.2023

Na naší ZŠ včera proběhla akce Žlutý den. Žáci i učitelé oblékli žlutou barvu a dostali i stejně barevnou odměnu v podobě dětského vtipu. Obléknout se do žluté barvy by nebylo nic tak zajímavého, kdyby instrukce nepřišla v dopise do každé třídy s označením PŘÍSNĚ TAJNÉ.

Den vědy a techniky 2023

2.10.2023

Naší první letošní akcí mimo prostory školy byl Den vědy a techniky v Plzni. Nebyli jsme zde poprvé, tak už jsme tušili, co nás bude asi čekat. A přece jen jsme zažili něco nového.

Setkání budoucích prvňáčků

28.6.2023

Behem června proběhla celkem tři setkání budoucích prvňáčků a paní učitelek. Na prvním setkání byly obě třídy ještě pohromadě a vzájemně se seznamovaly, na druhém a třetím setkání již byla každá třída zvlášť se svojí paní učitelkou a vychovatelkou.

Výlet 5. tříd na Horní hrad Hauenštejn

23.6.2023

V pondělí 19. června vyrazily třídy 5.A a 5.B na Horní hrad Hauenštejn. Po cestě autobusem se všichni zabydleli v podkroví a po obědě vyrazili na prohlídku hradu. Večer je čekala strašidelná bojovka.

Umělecký den ZŠ

14.6.2023

V pondělí 26. června se od 16 hodin uskuteční Umělecký den na naší základce. Těšit se můžete na fantasy svět, dramatickou, hudební, taneční nebo literární dílnu, sochařství, origami a další.

Setkání s předškoláky a rodiči

Setkání s předškoláky a rodiči

13.6.2023

POZOR - změna termínu!

Setkání s předškoláky a jejich rodiči se uskuteční ve středu 14. června od 16 hodin.

ZŠ - Florbalový turnaj

12.6.2023

Dnes se florbalový tým z naší základky zúčastnil turnaje EUROSOFTWARE CUP a umístil se na krásném děleném 5. a 6. místě.

Škola v přírodě - Špičák

9.6.2023

Letošní škola v přírodě začala opravdu dobrodružně. Hned na nádraží v Plzni na nás čekala první zkouška. Náš vlak měl více jak hodinové zpoždění a ujel nám i přípoj v Klatovech. Nás to nerozhodilo a dlouhé čekání jsme si zkrátili hraním různých her. Přímo v nádražní hale na nás čekal první úkol, kdy jsme se rozdělili do týmů, a pak mohla začít ta správná výprava.

Setkání prvňáčků ZŠ

Setkání prvňáčků ZŠ

6.6.2023

Setkání prvňáčků se uskuteční ve čtvrtek 8. června od 16 hodin. Vstup do školy vchodem základní školy (od bazénu).

Součástí bude také informační schůzka pro rodiče o Škole OnLine a o výuce písma metodou Comenia Script.

Strana 1 z 4