Informace k přihlašování na kroužky
POZOR PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ:
- v rezervačním systému vybírejte kroužky podle dnů a hodin (ignorujte, prosím, datumy)
- v kolonce JMÉNO musí být vyplněno JMÉNO DÍTĚTE a TŘÍDA
- EMAIL RODIČE, TEL. ČÍSLO
ODKAZ PRO PŘIHLÁŠENÍ NA KROUŽKY ŠKOLNÍ DRUŽINY
Pokud bude kroužek již obsazený, náhradníci se mohou zaregistrovat do seznamu náhradníků na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
- v emailu uveďte: den, čas, název kroužku a hlavně jméno dítěte, třídu a kontakt na rodiče
Seznam kroužků na školní rok 2023/2024.
Nové informace k plavání: přihlášení možné od 5. 9. přes rezervační systém, začátek od 7. listopadu. Plavání 2 pro pokročilé je i pro žáky 4. tříd.
PONDĚLÍ
čas | kroužek | vedoucí | třída | cena | začátek |
13:00-13:45 | Aj Flyers 5. tř. | Nyklesová | 5. tř. | 1500,-/pololetí | 18. 9. |
13:30-15:00 | Výtvarný kroužek 1 | Sadat Larijani | 1.-2. tř. | 300,-/pololetí | 11. 9. |
15:15-16:00 | Dětská jóga | Nezhybová | 1.-5. tř. | 11. 9. | |
15:20-16:20 | Balet začátečníci | externí | 1.-2. tř. | 1700,-/pololetí | 25. 9. |
16:30-17:30 | Balet pokročilí | externí | 3.-5. tř. | 1700,-/pololetí | 25. 9. |
ÚTERÝ
čas | kroužek | vedoucí | třída | cena | začátek | poznámka |
12:30-14:00 | Logopedie | Chlapcová | 1.tř./skup. | říjen | zájemci se mohou hlásit na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. |
|
13:00-13:45 | Aj Movers 4. tř. | Jurečková | 4. tř. | 1500,-/pololetí | 19. 9. | |
13:15-14:00 | Nj Junikorn zač. | externí | 1950,-/pololetí | 19. 9. | ||
13:45-15:15 | Plavání 1 | Bartoňová | 2.-3. tř. | 1000,-/pololetí | 7. 11. | |
14:00-15:30 | Lezení pokrač. | Němeček | 3.-5.tř. | 2200,-/pololetí | 19. 9. | |
14:00-14:45 | Příprava na přijímačky ČJ/M | Zdychyncová | 5. tř. | 19. 9. | zájemci z 5. tříd se budou hlásit třídním učitelkám |
|
14:00-15:00 | Robotika 1 | Lang | 3.-5.tř. | 19. 9. | ||
14:05-14:50 | Nj Junikorn stř. | externí | 1950,-/pololetí | 19. 9. | ||
14:45-15:45 | Plavání 2 - pokrač. | Bartoňová | 3.-4. tř. | 7. 11. | ||
15:00-16:30 | Výtvarný kroužek 2 | Sadat Larijani | 3.-5. tř. | 300,-/pololetí | 12. 9. | |
15:00-16:30 | Keramika 1 pokroč. | Mathlouthi | 3.-5. tř. | 500,-/pololetí | 12. 9. | |
15:05-15:50 | NJ Junikorn pokroč. | externí | 1950,-/pololetí | 19. 9. | ||
15:15-16:15 | Florbal | externí | 1.-5.tř. | 1390,-/pololetí | 26. 9. |
STŘEDA
čas | kroužek | vedoucí | třída | cena | začátek |
13:00-13:45 | AJ Starters 3. tř. | Loukotová | 3. tř. | 1500,-/pololetí | 20. 9. |
13:30-15:00 | Keramika 2 zač. | Sadat Larijani | 1.-2. tř. | 500,-/pololetí | 13. 9. |
14:00-15:00 | Sporťáček | Hlomová | 1.-3. tř. | 13. 9. | |
14:00-15:00 | Golf | Toman | 1.-5.tř. | 1000,-/měsíc | říjen |
14:00-15:30 | Dramatický kr. | Müllerová | 3.-5.tř. | 13. 9. | |
15:00-16:30 | Zábavné tvoření | H. Siegel | 2.-4. tř. | 500,-/pololetí | 13. 9. |
15:00-16:30 | Keramika 3 mírně pokr. | Sadat Larijani | 2.-3. tř. | 500,-/pololetí | 13. 9. |
15:30-16:30 | Věda nás baví | externí | 1.-5. tř. | 1630,-/pololetí | 4. 10. |
ČTVRTEK
čas | kroužek | vedoucí | třída | cena | začátek | poznámka |
13:30-15:00 | Keramika 4 pokroč. | Mathlouthi | 4. tř. | 500,-/pololetí | 14. 9. | |
14:00-14:45 | Příprava na přijímačky ČJ/M | Zdychyncová | 5. tř. | 21. 9. | zájemci z 5. tříd se budou hlásit třídním učitelkám |
|
14:00-15:00 | Hrátky s hudbou | Titmanová | 1.-3. tř. | 14. 9. | ||
14:00-15:00 | Robotika | Lang | 1.-2. tř. | 21. 9. | ||
15:00-16:00 | Flétna pokrač. | Mikulová/Zeisková | 3.-5. tř. | 14. 9. | ||
15:00-16:30 | Keramika 5 pokroč. | Mathlouthi | 3.-5. tř. | 500,-/pololetí | 14. 9. | |
15:00-16:30 | Deskové hry | Plescherová | 1.-5.tř. | 14. 9. |
PÁTEK
čas | kroužek | vedoucí | třída | cena | začátek |
14:00-15:30 | Lezení pokrač. | Němeček | 2.-3. tř. | 2200,-/pololetí | 22. 9. |