Vernisáž výstavy Afrika

4.5.2022

Vážení přátelé!

Dovolujeme si vás pozvat na vernisáž výstavy Afrika v atriu naší školy ve čtvrtek 19. května v 16:30.

Na programu je zahájení výstavy fotografií z Afriky (autoři Pavel Coubal, Barbora Červená, Tereza Kaplanová, Štěpán Pastula, Lucie Melichárková a Kateřina Chmelířová) a výtvarných prací žáků plzeňských škol ze stejnojmenné soutěže organizované naší školou.

Během zahájení vystoupí pěvecký sbor školy a žáci školy.

Výstava otevírá atrium GFK na Lochotíně pro veřejnost další kulturní akcí. V minulých letech proběhly výstavy Pavla Kantorka, výstava fotografií Obloha či Život bez bariér, Eduard Ingriš - Jižní Amerika…

Výstava bude k vidění v atriu školy až do konce října v době provozu školy od 10 do 17 hodin.

Srdečně zveme!

Poznámka: Na výstavu naváže ve škole projektový DEN AFRIKY v pátek 20. května. Ve škole proběhnou workshopy, přednášky zajímavých lidí: Martin Vobruba (ZOO Plzeň), Pavel Coubal (projekt Prales dětem), Barbora Červená (veterinář v Africe), Mohamed Alieu Jalloh (jak se žije v Sierra Leone), Tomáš Maule (Keňa - pašování gepardů), Tereza Kaplanová (Jižní Súdán, lékaři bez hranic), Štěpán Pastula (Zdroje Koltanu) a další.