Festival živých knih

13.5.2021

Živé knihy jsou lidé, kteří ve svém životě čelili mnoha překážkám a prošli si nelehkými momenty. Tito lidé se mohou tak o svůj příběh podělit s ostatními lidmi.

Tento festival je střetnutí mladých i dříve narozených lidí s takovýmito jedinci, kde budete i Vy mít příležitost ptát se na konkrétní otázky a dozvědět se informace, které byste se jinde nedozvěděli. Získáte tak na ně nový pohled a vytvoříte si taktéž i názor, který můžete srovnat s realitou.

Poznejte jedince, jež se museli potýkat se svým postižením, s diskriminací, s relokací, nebo se svými závislostmi.

Tato akce bude přístupná veřejnosti. Vstupem je věnovaná věc od našich dětí, a to jeden vstup/jedna věc od každého žáka. věci budou nápomocny maminkám s dětmi, které žijí v azylovém domu MÁTA tady v Plzni.

Pokud se k nám přes Zoom připojíte a zaplatíte nám, tak veškeré vydělané peníze pošleme na dobročinné účely, tedy Azylovému domu MÁTA, jenž poskytuje pomoc ohroženým dětem a dospělým osobám a jejich dětem v nepříznivé sociální situaci.

V případě dotazů nás kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

festival živých knih