Tereza Dubničková

Kdo jsem? Jedna z nejmenších učitelek na škole, ale i když mě nevidíte, určitě mě nepřehlédnete. Jsem velký optimista a jsem všude tam, kde je dobrá nálada. Barevné oblečení, veselé náušnice, lehký taneční krok a úsměv od ucha k uchu, to jsem já.

Aprobace? Český jazyk a literatura (miluju knížky), dějepis (mám ráda tajemné příběhy), dramatická výchova (žiju divadlem).

Proč GFK? Protože dobří holubi se vracejí. Jsem absolventkou Gymnázia Františka Křižíka a na pedagogickou fakultu jsem šla s tím, že pokud půjdu učit, tak jedině sem. A sny se plní. Moji bývalí učitelé se stali mými kolegy a přáteli a já jsem tu velmi šťastná.

Co mám ráda? Dobrou náladu, společnost skvělých lidí, napětí v divadle, než se zvedne opona, zajímavé knihy, Harryho Pottera a jeho magický svět, tanec, Řecko, pěkné filmy, Vánoce.

Co nemám ráda? Zimu (ta je mi pořád), houby (sbírám, ale nejím), poslední díl oblíbeného seriálu (proč už je konec?), hladové děti, které mi po večeři sní i moji porci (každodenní záležitost).

Motto: Všechno zlé je pro něco dobré. Jsem zkrátka optimista.

Další informace

  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.